Hoofdpagina
Foto's Bekijken
Zoeken
Contact
Advertentie plaatsen
Inloggen
Gratis inschrijven

 

Online lijstenmakerij en inlijst winkel met ophangsystemen schilderijen en andere kunst.

R U B R I E K E N:

Audio, TV en Video
Auto
Boeken
Bouw en Tuin
Caravans en Kamperen
Computers
Contacten
Dieren en toebehoren
Diversen
Elektronica en Witgoed
Fietsen en accessoires
Fotografie
Juwelen en Horloges
Kind en Baby
Kleding en Schoenen
Kunst en Antiek
Motoren en Scooters
Muziek en Films
Muziekinstrumenten
Postzegels en Munten
Sport en Fitness
Telecom en GSM
Vakantie en Vrije tijd
Verzamelen
Watersport en Boten
Woningen te huur
Woningen te koop
Woninginrichting
Zaken en Transacties

L I N K P A R T N E R S

Marktplaats Opbieden
VeilingSplaats
Lijstenmakerij
T shirt shop mooishirt.nl
Gratis films kijken
Zo kan je Geld verdienen
Auto infomatie
Vakantie-portaal
Kleding en textiel.nl
Ga je mee Winkelen?

Uw link hier ?
Link te huur


opbieden.nl / Computers / Diversen en overigen
2x 3com switch 4005

Vorige   Volgende

Omschrijving
Vanwege vervanging te koop
2 stuks 3COM Switch 4005

Beide apparaten zijn in goede staat net als alle modules.
garantie is verlopen maar nieuwe modules zijn nog te koop.
de apparaten zijn gelijkwaardig aan elkaar.

Deze 19” Layer-3 switch met dubbel uitgevoerde voeding met 48x 100MB poorten, 4x 1000MB poorten en 12x 100-base-FX heeft bij ons altijd zijn taken naar verwachting vervuld.

PRODUCT OMSCHRIJVING
Modular Workgroup Switching
The modularity of the 3Com® Switch 4005 makes it ideal for Fast Ethernet aggregation of desktop PC's, or the core of a smaller network.

The ability to add further copper and fiber Fast Ethernet or Gigabit modules to the chassis or starter kits allows the Switch 4005 to adapt to changes as the network grows.

Support for 100Base-FX makes the 3Com Switch 4005 an ideal aggregator for fiber Fast Ethernet to the desktop, or for cost-effective long distance connectivity.

The 3Com Switch 4005 offers hardware redundancy with the ability to support dual fabrics and power supplies. Software resiliency features such as OSPF and Link Aggregation help ensure the Switch 4005 is ready.

The support for feature-rich Layer 3 switching allows future protection and security through the use of Access Control Lists.

3Com Switch 4005 Version 2.0 Advanced Software now included as standard on all new purchases (requires product registration).
• 14-slot chassis scales up to 96 Fast Ethernet ports or 24 Gigabit Ethernet ports, with 2 slots for the resilient dual fabric configurations
• 8-port copper and fiber Fast Ethernet modules, with local switching for optimum performance
• Dual-port copper, fiber and GBIC Gigabit Ethernet modules, with local switching for optimum performance
• Quick plug-and-play installation and easy operation, with hot-swappable modules to expand the Switch 4005 starter kits
• Line-rate, Layer 3 switching for high-performance networking tasks
• Supports RIPv1, RIP v2, OSPF, and DVMRP
• Supports virtual LANs and 802.1Q VLAN tagging, multicast filtering, and RMON
• Multimedia support for Layer 2 and Layer 3 switching
• Redundant design offers highest levels of availability
• Manageable via Telnet, embedded web management interface or with 3Com Network Supervisor


MODULES
2 3Com® Switch 4005 Fan Assembly

Product #: 3C16823
Spare fan assembly for the 3Com® Switch 4005

2 3Com® Switch 4005 300W Power Supply

Product #: 3C16822-US
Slide-in, hot-swappable spare power supply for the 3Com® Switch 4005

2 3Com® Switch 4005 2-Port 1000BASE-T Module

Product #: 3C16841
Low-cost, high-performance Gigabit Ethernet-over-copper module; RJ-45 connectors

2 3Com® Switch 4005 2-Port 1000BASE-SX Module

Product #: 3C16842
Low-cost, high-performance Gigabit Ethernet-over-fiber module; MT-RJ connectors

6 3Com® Switch 4005 8-Port 10/100BASE-T Module

Product #: 3C16828
Low-cost, high-performance Fast Ethernet-over-copper module; RJ-45 connectors

1 3Com® Switch 4005 8-Port 100BASE-FX Module

Product #: 3C16829
Low-cost, high-performance Fast Ethernet-over-fiber module; MT-RJ connectors





Algemene omschrijving
Verkocht door ict afdeling
E-mail
Prijsn.o.t.k.
Aantal2
Aangeboden/ Gevraagdaangeboden

Advertentie details
Advertentie nr. 2749
Bezocht  2537
Toegevoegd 15.03.2011
 

Hoogste bod: Datum:
-
-
-
Bod: 
Naam:
E-mail:



Grote foto

Meer advertentiesAdvertenties van deze verkoperVertel het een vriend(in) Print advertentie

Algemene Voorwaarden - Over ons en Nieuws - Adverteren - Help

Copyright. Gratis Adverteren op Advertentiesite opbieden.nl. Voor het gebruik van opbieden.nl zijn de Algemene Voorwaarden van toepassing, en is niet aansprakelijk voor (gevolg)schade die voortkomt uit geplaatste advertenties.

Gratis adverteren Opbieden.nl Veilingsite Veilingsplaats.nl Marktplaats Tjieper.com Lijstenmakerij